Location: منطقه والی

آنچه باید در مورد این منطقه بدانید

خرید املاک منطقه والی دبی؛ تجربه روستای فوق لاکچری!

برای توضیح منطقه والی (The Valley)، لازم است یک مفهوم را برای شما توضیح بدهم تا بهتر با این منطقه منحصر به فرد و پرطرفدار در دبی آشنا شوید.

منطقه والی در دبی من را یاد یکی از سفرهایم به مناطق جنوبی کشور می اندازد. در این سفر، از یک روستای فوق لاکچری بازدید داشتم که هرگز آن تجربه را فراموش نمی کنم. من در واقع از یک روستا انتظار داشتم که هیچ امکاناتی نداشته باشد و از همه نظر سطح پایینی داشته باشد. اما وارد آن روستا که شدم، ظاهر خانه ها مرا شوکه کرد. همانطور که داخل ماشین نشسته بودم و به آرامی از کنار خانه ها رد می شدم، خانه هایی در ردیف های منظم می دیدم که مساحت هیچکدام زیر 1000 متر نبود. عجیب تر اینکه، هرکدام از این خانه ها، ظاهری شبیه قصر داشتند و از برقی که می زدند، مشخص بود تازه ساخته شده اند.

هر چه بیشتر به قسمت های مرکزی روستا نزدیک می شدم، خانه های قدیمی کاه گلی هم دیده می شد، اما چیزی که بیشتر توجهم را به خودش جلب کرد، یک مدرسه، رستوران، مسجد، تالار عروسی و بیمارستان بود که بیشتر شبیه یک اثر هنری بودند. در واقع، شبیه آن ها را فقط در کشورهای عربی دیده بودم. آن لحظه، این احساس را داشتم که انگار این روستا یک تکه از یک کشورعربی بوده که از آنجا کنده شده و به این قسمت ایران منتقل شده بود. شاید باورتان نشود، اما مردم آن روستا برای خودشان حتی خدمتکار هم داشتند. اما برای کارهای اداری مهم، مجبور بودند به شهر کناری که نیم ساعت فاصله داشت، بروند.

در واقع، آن منطقه از لحاظ مساحت و جمعیت یک شهر به حساب نمی آمد، و از تمام امکانات لازم شاید فقط یک عدد داشت. اما سطح زندگی فوق العاده بالا بود و آرامشی که داشت، بینظیر بود. بعدها، وقتی با منطقه والی در دبی آشنا شدم هم، دقیقا همین حس را در مورد آن داشتم. احساسم این بود که ساکنان این منطقه در یک روستای فوق لوکس زندگی می کنند که مرکز شهر دبی، تنها 20 دقیقه با آنها فاصله دارد؛ البته با این تفاوت که ارزش املاک منطقه والی در دبی قابل مقایسه با آن خانه های روستا نیست. در ادامه، بیشتر در مورد این منطقه و دلیل محبوبیت اش در میان سرمایه گذاران صحبت خواهیم کرد.

نگاهی عمیق تر به منطقه والی در دبی

منطقه والی در دبی یکی از مناطق ساخته شده توسط شرکت معروف اعمار است که در سال 2019 معرفی شده است. شرکت ساختمانی اعمار به ساختن سبک زندگی معروف است. سبک زندگی منحصر به فردی که این شرکت برای منطقه والی در نظر گرفته است، یک تجربه لوکس اما سرشار از آرامش در محیطی روستایی و حومه ای است که ویژگی های خاصی دارد. در ادامه، به ویژگی ها و دلایل محبوبیت این قسمت از شهر دبی می پردازیم:

 • طراحی این منطقه از سبک زندگی روستایی و کشاورزی الهام گرفته شده است.
 • منطقه والی دسترسی سریعی به بزرگراه دبی-العین دارد. (این بزرگراه، دبی را به شارجه وصل می کند.)
 • این منطقه، فضای سبز زیاد و دریاچه های مصنوعی دارد.
 • این منطقه، امکانات مدرن فوق العاده زیادی دارد.
 • منطقه والی مخصوص خانواده ها است و آرامش بینظیری دارد.
 • این منطقه دارای تاون هاوس ها و ویلاهای مدرن و لوکس است که طرفداران بسیار زیادی دارند.
 • این منطقه نزدیک به استادیوم ورزشی سونز قرار دارد.
 • دبی اوتلت مال (مرکز خرید اوتلت) تنها 10 دقیقه با این منطقه فاصله دارد.
 • سیلیکون اوسیس، داماک هیلز 2، عربیان رنچز 2 و البراری مناطق نزدیک به منطقه والی هستند.
 • آکادمیک سیتی یا شهر دانشگاهی دبی، تنها 17 دقیقه با این منطقه فاصله دارد.

 

مزایای سرمایه گذاری و خرید ملک در منطقه والی در دبی

تمام مناطقی که شرکت ساختمانی اعمار آنها را ساخته، طرفداران زیادی دارند چون هم سبک زندگی ایده آلی دارند و هم ارزش سرمایه گذاری بالایی را ارایه می دهند. منطقه والی هم از این قاعده مستثنی نیست. در این قسمت، قصد داریم مزایای خرید خانه و سرمایه گذاری روی املاک منطقه والی را بررسی کنیم:

والی سبک زندگی الهام گرفته از روستا، کشاورزی و مناطق سبز دارد!

خیلی از افراد رویای این را دارند که جایی در نزدیکی یک شهر بزرگ، مزرعه داشته باشند و به سبک روستایی زندگی کنند. البته، این افراد نمی خواهند در جای بی امکاناتی باشند. اگر شما هم جزو این دسته هستید، خرید خانه در منطقه والی دبی می تواند برایتان گزینه خوبی باشد. منطقه والی با یک مضمون کشاورزی-مزرعه ای با الهام از مناطق روستایی طراحی شده است. این منطقه فقط تاون هاوس (خانه های حیاط دار به هم چسبیده) و ویلا دارد که در ترکیب با مناطق سبز و دریاچه های مصنوعی ساخته شده اند!

ویلاهای منطقه والی در اطراف یک دریاچه مصنوعی قرار دارند!

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، املاک منطقه والی در اطراف یک دریاچه مصنوعی ساخته شده اند. می توانید تصور کنید که صبح تان را در برابر یک دریاچه فیروزه ای رنگ شروع کنید؟ بله، این سبک زندگی پرانرژی و پویا، حس فوق العاده ای دارد. اما این موضوع، ارزش سرمایه گذاری خانه های این منطقه را هم بیشتر می کند چراکه املاکی در کنار آب قرار دارند، معمولا اجاره و قیمت فروش بالاتری دارند!

منطقه والی آرامش بینظیری دارد!

یکی از مزایایی که مضمون روستایی منطقه والی برای ساکنان دارد، آرامشی فوق العاده است که نمی توانید آن را در مناطق مرکزی شهر تجربه کنید. به عنوان ساکن منطقه والی، هیچ سروصدایی شما را آزار نخواهد داد.

چه چیزی بهتر از سود تضمین شده 20%؟!

یکی از خوبی های سرمایه گذاری روی املاک ساخته شده توسط شرکت اعمار این است که اگر سرمایه گذار هستید، خیال تان از بابت سود راحت خواهد بود. دلیل این موضوع بسیار ساده است. اول اینکه، گزینه هایی که برای خرید ملک در دبی دارید اگر در حال ساخت باشند، معمولا سود 20% را تا زمان تحویل برای سرمایه گذار دارند. املاک این سازنده، سود 20% را تضمین می کنند؛ چراکه شرکت اعمار سازنده کل منطقه است و به شما قول می دهد که در کنار خانه تان مرکز خرید و امکانات دیگر بسازد تا ارزش ملک تان بالا برود!

حداقل اجاره از املاک منطقه والی، 173,000 درهم است!

برای آن دسته از سرمایه گذارانی که می خواهند از املاک منطقه والی به عنوان منبع درآمد از اجاره استفاده کنند هم، این منطقه حرفی برای گفتن دارد. طبق آمار، حداقل اجاره برای تاون هاوس 3 خوابه در این منطقه، حدود 173 هزار درهم بصورت سالیانه می باشد. اگر مبلغ سرمایه گذاری تان بیشتر باشد، طبیعتا این عدد هم بزرگتر خواهد شد.

منطقه والی، امکانات زیادی دارد!

نکته دیگری که باید در مورد منطقه والی در دبی بدانید این است که این قسمت شهر مخصوص خانواده ها است. به همین دلیل، امکانات زیادی را برای هر سنی و هر سلیقه ای دارد. در ادامه، می توانید امکانات این منطقه را ببینید:

 • فروشگاه های مختلف
 • بازار کشاورزان
 • رستوران و کافه
 • نزدیکی به موسسات آموزشی باکیفیت
 • امکانات بهداشتی و درمانی
 • امکانات تفریحی
 • مسیرهای دویدن و جاگینگ
 • پارک و زمین های بازی برای کودکان
 • آمفی تئاتر
 • مسیر دوچرخه سواری
 • باشگاه و امکانات ورزشی دیگر
 • باغ برای یوگا و ریلکس کردن
 • پارکینگ اختصاصی

 

خرید ملک در منطقه والی برای چه کسانی مناسب نیست؟

در قسمت های قبل، به مزایای خرید ملک در منطقه والی دبی اشاره کردیم. اما، اگر قصد سرمایه گذاری روی املاک این منطقه را دارید، باید از معایب آن هم اطلاع داشته باشید. در ادامه، به معایب زندگی در این منطقه هم می پردازیم:

 • امکانات حمل و نقل در منطقه والی به خوبی مناطق مرکزی شهر نیست و شما به عنوان ساکن این منطقه، باید خودروی شخصی داشته باشید تا به کارهای روزمره تان برسید.

 

 • اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید به سواحل دبی نزدیک باشد، منطقه والی برای شما مناسب نخواهد بود. این منطقه، حدود یک ساعت از ساحل دبی دور است.

 

برای خرید خانه در منطقه والی چه گزینه هایی داریم؟

برای خرید ملک در منطقه والی، باید بگوییم که اگر فکر خرید آپارتمان در دبی هستید، این منطقه به کارتان نخواهد آمد. منطقه والی فقط ویلا و تاون هاوس دارد که مساحتی در حدود 1988 فوت مربع تا 2311 فوت مربع دارند. در ادامه، به هر یک از این موارد می پردازیم:

خرید تاون هاوس در منطقه والی

تاون هاوس های منطقه والی معمولا 3 یا 4 خوابه هستند و دیوار مشترک با تاون هاوس کناری دارند. این تاون هاوس ها ممکن است امکانات اختصاصی مانند باغچه، استخر، زمین بازی و … داشته باشند. اگر نداشته باشند هم، می توانید از امکانات خود منطقه والی بهره مند شوید. در ادامه، قیمت تاون هاوس های این منطقه را بررسی می کنیم:

 

متوسط قیمت تاون هاوس در منطقه والی در دبی
تاون هاوس 3 خوابه 1,778,000 درهم
تاون هاوس 4 خوابه 2,228,000 درهم

 

 

خرید ویلا در منطقه والی

ویلاهای موجود در منطقه والی شامل ویلاهای 3 تا 5 خوابه هستند که با خانه های کناری دیوار مشترک ندارند. در این منطقه، می توانید ویلاهای مستقل هم خریداری کنید که حریم خصوصی بیشتری داشته باشید. به عنوان ساکن این ویلاها، می توانید از آشپزخانه مدرن، فضاهای بزرگ، اتاق های جادار و امکانات فوق العاده لذت ببرید. قیمت این ویلاها را در ادامه بررسی می کنیم:

 

متوسط قیمت ویلا در منطقه والی در دبی
ویلای 3 خوابه 1,877,000 درهم
ویلای 4 خوابه 2,679,000 درهم

 

پروژه های ملکی جدید برای سرمایه گذاری در منطقه والی

در این قسمت، به جدیدترین پروژه های ملکی برای سرمایه گذاری در منطقه والی می پردازیم تا اگر تصمیم دارید در این منطقه سرمایه گذاری کنید، بدانید راه تان را از کجا شروع کنید. جدیدترین پروژه های معرفی شده در منطقه والی که ساخته شرکت اعمار هستند شامل موارد زیر هستند:

 • ویلاهای فارم گاردن 2 که شروع قیمت شان از 7,260,000 درهم است.
 • ویلاهای آلانا که شروع قیمت شان از 3,500,000 درهم است.
 • تاون هاوس های نیما که شروع قیمت شان از 2,100,000 است.
 • تاون هاوس های الورا که شروغ قیمت شان از 1,600,000 است.

 

با دبی پراپ، سرمایه گذاری با ارزش تری در منطقه والی خواهید داشت!

در متن بالا، به این موضوع پرداختیم که اگر قصد خرید ویلا در دبی را دارید، خانه های منطقه والی می توانند گزینه های ایده آل و ارزشمندی برای شما باشند. دلایل این موضوع را هم بررسی کردیم. ما در وبسایت دبی پراپ، فقط و فقط اطلاعات شرکت های ساختمانی درجه یک در امارات و پروژه هایشان را در اختیار شما قرار می دهیم تا دردسر تصمیم گیری در مورد شرکت های سازنده را نداشته باشید. منطقه والی و پروژه هایش را هم به این دلیل انتخاب کردیم که ساخت شرکت اعمار هستند و در بین باکیفیت ترین ها قرار دارند. می توانید جزییات کامل پروژه های این منطقه را در این وبسایت بررسی کنید و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

ملک ها را مقایسه کنید

مقایسه (0)