شرکت ساختمانی الینگتون

شرکت الینگتون دبی؛ سبک زندگی هتلی 5 ستاره!

شرکت الینگتون دبی یا الینگتون پراپرتیز یکی از شرکت های مورد علاقه خود من و بسیاری از خریداران ملک در دبی است. برای فهمیدن این موضوع که چرا این شرکت طرفداران زیادی دارد (از جمله خود من)، باید یکی از خاطراتم را برایتان تعریف کنم تا به درستی با این شرکت سازنده آشنا شوید.

اولین باری که به شهر دبی سفر کردم، زمانی بود که هم به عنوان مشاور کسب و کار فعالیتم را شروع کرده بودم و هم مشاور سرمایه گذاری املاک بودم. در یک هتل می ماندم و رسما تمام روزم به مشاوره دادن به مشتری ها و تحقیق در مورد شرکت های ساختمانی و مناطق مختلف می گذشت. فکر اینکه با وجود این دو شغل، تا چند وقت دیگر باید به خانه خودم نقل مکان کنم و کارهای خانه هم به تمام این کارها اضافه می شد، مثل یک کابوس آزارم می داد. زندگی در آن هتل آنقدر راحت بود که به محض اینکه از محل کارم به هتل می رسیدم، غذا آماده بود. حتی یک لیوان شیشه ای استوانه ای شکل در اتاقم بود که همیشه آثار پروتیین ورزشی ای که مصرف می کردم، داخلش می ماند. من همیشه قبل از بیرون رفتن از هتل به کارکنان هتل سفارش میکردم که قبل از برگشتنم لیوان تمیز جایگزین شده باشد.

این سبک زندگی خاص حس خیلی خوبی به من می داد. چون هم در زمانم صرفه جویی می شد (وقتی حتی زحمت شستن لیوان هم به خودم نمی دادم) و هم می توانستم زمان آزادم را اختصاص بدهم به تفریح و از زندگی لذت بیشتری ببرم. این تفریحات شامل استراحت در اسپا و یا وقت گذراندن در استخر بود!

 تجربه کار همزمان با تفریح باعث شد به این فکر بیفتم که بهتر است خانه ای که انتخاب می کنم هم به سبک هتلی باشد. از آنجاییکه هر روز با پروژه های ملکی و شرکت های سازنده سر و کار داشتم، خیلی زود متوجه شدم که در دبی یک شرکت ساختمانی بینظیر وجود دارد که می تواند من را به آرزویم برساند. شرکت ساختمانی الینگتون دقیقا همان شرکتی است که در تحقیقاتم آن را پیدا کردم. اما سبک زندگی هتلی تنها چیزی نیست که این شرکت روی آن تمرکز دارد. ادامه متن را بخوانید تا در مورد تمام مزیت های این شرکت نسبت به شرکت های دیگر بدانید.

شرکت الینگتون دبی

نگاهی دقیق تر به شرکت سازنده املاک الینگتون دبی

شرکت سازنده املاک الینگتون در دبی یک شرکت انگلیسی است که از سال 2014 مشغول ساخت و ساز در امارات متحده ی عربی است. جوزف توماس (Joseph Thomas) و نیتین باتناگر (Nitin Bhatnagar) اشخاصی هستند که این شرکت را تاسیس کردند اما آقای رابرت بوت (Robert D Booth) در حال حاضر این شرکت را مدیریت می کند. این شخص قبل از اینکه مدیریت شرکت ساخت و ساز الینگتون را به عهده بگیرد، رییس بخش املاک شرکت اعمار بود. به همین دلیل، با تجربه ای که از مدیریت در اعمار به دست آورده است، توانسته تفاوت هایی را در پروژه های الینگتون در مقایسه با شرکت های دیگر بوجود بیاورد. در ادامه، نگاه دقیق تری به تفاوت های الینگتون با شرکت های دیگر خواهیم داشت.

قسمت خوب ماجرا در مورد شرکت ساختمانی الینگتون!

جالب است بدانید که پروژه های شرکت ساختمانی الینگتون معمولا جزو آن دسته از املاک در حال ساخت در دبی هستند که توجه سخت پسندترین خریداران را هم به خود جلب می کنند. پرطرفدار بودن پروژه های شرکت الینگتون در دبی دلایل زیادی دارد که در ادامه می توانید ببینید:

امکانات و خدمات هتلی املاک الینگتون

یک بار دیگر داستانی که اول این مقاله برایتان تعریف کردم را به یاد بیاورید. برجسته ترین مزیت پروژه های شرکت الینگتون دبی نسبت به شرکت های دیگر سبک زندگی هتلی-تفریحی است که برای آپارتمان ها و ویلاهایش در نظر می گیرد. البته که چنین سبک زندگی خاصی نیاز به امکانات و خدمات منحصر به فردی دارد. در ادامه، امکانات و خدمات هتلی پروژه های الینگتون را برایتان لیست می کنم:

 • استخر اینفینیتی (بی نهایت)
 • منطقه ی رقص و آواز
 • منطقه ی بازی کودکان
 • کلاب هاوس
 • امکانات باربیکیو
 • اتاق ورزش های چندگانه
 • ولت پارکینگ
 • لابی و رسپشن
 • اتاق موزیک
 • خدمات اسپا
امکانات و خدمات هتلی املاک الینگتون

لوکیشن های پرطرفدار املاک الینگتون

 چیزی که بین تمام پروژه های گروه ساختمانی املاک الینگتون مشترک است، لوکیشن های محبوب و پرطرفدار است. این موضوع نشان می دهد که شرکت الینگتون دبی همیشه آدرس هایی را برای پروژه هایش انتخاب می کند که با مفهوم زندگی هتلی 5 ستاره هماهنگ باشند. پروژه های جدید این شرکت در مناطق جی وی سی، بیزنس بی، شهرک محمد بن راشد و پالم جمیرا قرار دارند. انتخاب هوشمندانه ی لوکیشن مزیت دیگری هم دارد؛ آن مزیت این است که اگر زمانی به خانه تان نیازی نداشته باشید و بخواهید آن را اجاره بدهید، اطمینان داشته باشید که ملک تان خواهان زیادی دارد. در واقع، نه تنها نگران نیستید که شاید مستاجر پیدا نکنید، بلکه حتی اطمینان خواهید داشت که مستاجران زیادی در آرزوی ملک شما هستند!

آمار 96 درصدی پر بودن املاک الینگتون

 آمار نشان می دهد که 96% ساختمان های آماده ی شرکت الینگتون دبی پر هستند. در مورد قبلی اشاره کردم که خانه های شرکت ساختمانی الینگتون خواهان بسیار زیادی دارد؛ چه در بین سرمایه گذاران و خریداران و چه در میان مستاجران. این آمار به خوبی موضوع بالا را تایید می کند و خیال شما را برای سرمایه گذاری راحت می کند!

سود بینظیر 9 + 40 درصدی!

جالب است بدانید که املاک پیش فروش در دبی معمولا تا زمان تحویل 20% افزایش قیمت دارند. این عدد برای پروژه های شرکت الینگتون 30 تا 40 درصد است که بینظیر است. علاوه بر این، بعد از تحویل ملک، پروژه های دیگر معمولا درآمد سالیانه 6 تا 8 درصد را از اجاره به شما می دهند که این عدد هم برای پروژه های شرکت ساخت و ساز الینگتون عدد بینظیر 9% می باشد. با سرمایه گذاری روی آپارتمان ها و ویلاهای این شرکت، می توانید از اینکه پولتان برای شما کار میکند، لذت ببرید!

دسترسی به چشم اندازهای ایده آل شهر

اگر دوست دارید خانه تان چشم انداز و ویوی خوبی داشته باشد، باید بگویم که شرکت الینگتون دبی فکر این قسمت کار را هم کرده تا سبک زندگی هتلی تان کامل تر و ایده آل تر باشد. از آنجاییکه این شرکت آدرس پروژه هایش را با دقت انتخاب می کند، خانه تان بهترین ویوهای شهر را خواهد داشت!

لوکیشن های پرطرفدار املاک الینگتون

خوش قولی الینگتون در طراحی و جزییات

 اگر قصد خرید خانه در دبی را دارید، یکی از نگرانی هایتان به احتمال زیاد این است که شاید ملکی که انتظار دارید را تحویل نگیرید. در این مورد باید بگویم که شرکت ساختمانی الینگتون در دبی تنها شرکت ساختمانی این شهر است که دقیقا خود چیزی که در بروشورها به شما نشان می دهد را تحویل می دهد. یعنی حتی رنگ ها و کوچک ترین جزییات خانه تان دقیقا همانی خواهد بود که قبلا دیده اید و آن را انتخاب کرده اید.

خوش قولی الینگتون در طراحی و جزییات

بی رقیب بودن الینگتون در کیفیت!

همیشه وقتی می خواهم در مورد کیفیت گروه ساختمانی املاک الینگتون صحبت کنم، یاد یکی از مشتری های قدیمی ام می افتم که در اولین تماسش از من خواست پروژه ی شرکتی را به او معرفی کنم که در کیفیت حرف اول را می زند. من هم بدون هیچ مکثی شرکت های الینگتون، اعمار و شوبا را به او پیشنهاد دادم. قسمت جالب ماجرا اینجاست که همین مشتری بعدها برایم تعریف کرد که او خودش در مورد بهترین شرکت های سازنده در دبی تحقیق کرده بود. در واقع تنها هدفش این بود که تجربه و اطلاعات من را بسنجد. یعنی اگر در جوابش الینگتون را به او می گفتم، از نظرش نمره ی قبولی را می گرفتم و می توانست برای ادامه ی مسیرش من را انتخاب کند. این موضوع به خوبی نشان می دهد که اسم شرکت الینگتون دبی، برابر با یک سطح کیفیت بینظیر است!


بی رقیب بودن الینگتون در کیفیت!

جدیدترین پروژه های شرکت ساخت و ساز الینگتون در دبی

چه علاقمند به خرید ویلا در دبی باشید و چه در حال تحقیق برای خرید آپارتمان در دبی باشید، شرکت ساخت و ساز الینگتون همیشه گزینه ای برای شما دارد. در این قسمت از مقاله، در مورد جدیدترین پروژه های ویلایی و آپارتمانی شرکت ساختمانی الینگتون دبی برایتان صحبت می کنم و بطور مختصر در مورد هر کدام توضیح می دهم:

آپارتمان های مرسر هاوس در جمیرا لیک تاورز

آپارتمان های مرسر هاوس از جدیدترین پروژه های شرکت الینگتون دبی است که در منطقه ی بینظیر جمیرا لیک تاورز قرار دارد. این منطقه یکی از پرطرفدارترین مناطق دبی است که هم موقعیت استراتژیکی دارد و هم طراحی فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. این منطقه پراز دریاچه های مصنوعی زیبا و امکانات تفریحی سطح بالا می باشد. پروژه ی مرسر هاوس دارای واحدهای استودیویی تا 4 خوابه است و در سال 2027 آماده ی تحویل می شود. شما به عنوان ساکن یکی از واحدها، از موارد زیر لذت خواهید برد:

 • دسترسی به ساحل مصنوعی
 • چشم اندازهای بینظیر از چشم دبی، دریا، آسمان خراش ها و جزیره جمیرا
 • دارای امکانات هتلی مانند استخر روی پشت بام، امکانات ورزشی و کلوب ساحلی
آپارتمان های مرسر هاوس در جمیرا لیک تاورز

آپارتمان های وان ریورپوینت در بیزنس بی

 آپارتمان های وان ریورپوینت پروژه ی جدید این شرکت املاک الینگتون در منطقه ی بیزنس بی می باشد. پس این آپارتمان ها مخصوص کسانی هستند که می خواهند در قلب شهر زندگی کنند. علاوه بر این، لذت دسترسی چند دقیقه ای به نقاط مهم شهر و داشتن امکانات سطح بالا در نزدیکی خانه تان هم چیزی است که سرمایه گذاری روی این آپارتمان ها برای شما به همراه خواهد داشت. این پروژه هم در سال 2027 آماده ی تحویل خواهد شد و واحدهای 1 تا 3 خوابه را برای فروش دارد. ویژگی های دیگر این پروژه را در ادامه برایتان لیست می کنم:

 • دارای فضاهای داخلی بزرگ با طراحی خاص و توجه ویژه به جزییات
 • چشم اندازهای خیره کننده از کانال دبی، برج خلیفه و آسمان خراش ها
 • امکانات هتلی ویژه
آپارتمان های وان ریورپوینت در بیزنس بی

ویلاهای لیک شور در شهرک محمد بن راشد

ویلاهای لیک شور از پروژه های ویلایی جدید شرکت الینگتون دبی هستند که در فاصله ی 20 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارند. تصور کنید برای گذراندن تعطیلات به یک ویلای لوکس رفته اید که امکانات تفریحی مثل استخر، باربیکیو و دریاچه های مصنوعی را در اطراف خودش دارد. این ویلا از شلوغی های شهر دور است و آرامش بینظیری دارد که می توانید در آن به تفریح و استراحت بپردازید. مفهوم این ویلاها دقیقا شبیه همین تصور است ولی با این تفاوت که با سرمایه گذاری روی این ویلاها می توانید این سبک زندگی را برای همیشه و در خانه ی خود داشته باشید. ویژگی های دیگر این ویلاها را در ادامه ببینید:

 • ارایه ی دو سبک طراحی مختلف که خریداران می توانند از بین آنها انتخاب کنند
 • ارایه ی ویلاهای 4 و 5 خوابه با طراحی لوکس و در عین حال مدرن
 • دارای نقشه های متفکرانه با فضاهای بزرگ و کاربردی
ویلاهای لیک شور در شهرک محمد بن راشد

آپارتمان های اوشین هاوس در پالم جمیرا

 آپارتمان های اوشین هاوس در پالم جمیرا مخصوص کسانی هستند که می خواهند در یکی از خاص ترین آدرس های جهان و در کنار آبهای زیبای خلیج فارس، یک سبک زندگی تفریحی را تجربه کنند. این پروژه ی شرکت الینگتون پراپرتیز در دبی دارای آپارتمان های 2 تا 4 خوابه است که در سال 2025 تحویل داده خواهند شد. ویژگی های دیگر این پروژه را هم در ادامه لیست میکنم:

 • دارای طراحی معماری خاص
 • دارای امکانات لوکسی مثل استخر سایز المپیک، لابی، اسپای سلامتی با دوش آروماتراپی و …
 • مشرف به آبهای زیبا و درخشان و آسمان خراش ها
آپارتمان های اوشین هاوس در پالم جمیرا

با وبسایت دبی پراپ، با ارزش بیشتری سرمایه گذاری کنید!

تا اینجای کار، شما هم به احتمال زیاد متوجه شده اید که شرکت الینگتون دبی برای خریداران خانه و سرمایه گذاران جای شکی باقی نمی گذارد. حتی اعتقاد من این است که پروژه های شرکت سازنده ی الینگتون برای کمال گراها و وسواسی هاست که همه چیز را با هم و یکجا می خواهند. یعنی اگر برای خرید ملک در دبی در چندراهی گیر کردید، مستقیم بروید سراغ الینگتون. در صورتیکه قیمت های این سازنده برای شما مناسب نبود، یا اقساط مناسب تری می خواهید، می توانید با مشاوران ما در تماس باشید و طی یک مشاوره ی 100% رایگان و بدون پرداخت کمیسیون، در مورد شرکت ها و پروژه های دیگر اطلاعات بگیرید. خدمات وبسایت املاک دبی پراپ شامل موارد زیر می باشد:

 • خرید مستقیم از شرکت های سازنده
 • مشاوره ی بدون کمیسیون (100% رایگان) در تمام مراحل
 • مشاوره ی حضوری و آنلاین
 • رزرو سریع ملک در عرض چند دقیقه
 • خدمات اخذ اقامت امارات

فرصت مشاوره ی 100% رایگان را از دست ندهید!

املاک شرکت ساختمانی الینگتون

اولین نفری باشید که در مورد “شرکت ساختمانی الینگتون” نظر می دهد

Rating

ملک ها را مقایسه کنید

مقایسه (0)