شرکت شوبا

شرکت شوبا دبی؛ معروف به شرکت قصرساز!

قبل از معرفی شرکت شوبا (Sobha Realty یا Sobha Group)، می‌خواهم یکی از خاطراتم را در رابطه با این شرکت برای‌تان تعریف کنم. این خاطره کمک زیادی به شما خواهد کرد تا درک عمیق‌تری نسبت به این شرکت پیدا کنید. در انتهای این متن متوجه خواهید شد که آیا پروژه‌های این شرکت به عنوان خانه یا سرمایه‌گذاری برای شما مناسب هستند یا خیر.

جالب است بدانید که معمولا خریداران خانه و بخصوص خریداران ایرانی تصورشان از خرید ملک در دبی و زندگی در این شهر، داشتن یک خانه لوکس با آخرین درجه از رفاه است. جالب‌تر اینکه، این دسته از خریداران انتظار دارند چنین زندگی تجملاتی را بتوانند با مبلغ کمی داشته باشند. (البته در ادامه متوجه خواهید شد که چنین چیزی در دبی خیلی هم دور از ذهن نیست!)

یکی از روزهایی که تازه کارم را در بازار املاک دبی شروع کرده بودم، از قضا با یک خانم و آقای ایرانی روبرو شدم که تازه به دبی مهاجرت کرده بودند. خانم و آقای احمدی انتظار داشتند با بودجه‌ی کمی که دارند، بتوانند یک خانه‌ی مجلل با همان سبک زندگی شاهانه معروف دبی را بخرند. خانم احمدی که از همان ابتدا مشخص بود مورد کم و معمولی را هیچ‌جوره قبول ندارد. حتی با تاکید می‌گفت:«من برای خریدن یک جفت کفش هم باید کل مرکز خرید را بگردم تا بهترین مورد را پیدا کنم.»

عجیب‌تر اینکه، این زوج حتی در مورد بهترین شرکت‌های ساختمانی دبی مثل اعمار و الینگتون هم اطلاعات کسب کرده بودند اما مورد منحصربه‌فردی می‌خواستند تا تمایل‌شان به زندگی قصری را برآورده کند. قسمت خوب ماجرا از اینجا شروع می‌شود. این دو نفر که اصلا هیچ جوره راضی به خرید آپارتمان در دبی نمی‌شدند، وقتی در مورد شرکت ساخت‌و‌ساز شوبا شنیدند، در کمال ناباوری می‌خواستند که همان روز یک واحد سه خوابه را از این شرکت بخرند. هنوز قیافه مبهوت آن دو نفر را به وضوح یادم می‌آید. آقای احمدی در حالیکه یک فنجان قهوه در دست داشت، زنگ گوشی تلفنش را نشنیده گرفت تا خودکارش را از جیبش در بیاورد. بعدش رو به من کرد و گفت: «اوکی، بگید کجا را باید امضا کنم؟»

اما آن چیزی که در مورد شرکت معروف شوبا به آن دو گفتم دقیقا چه بود که نظر آنها را تا این حد عوض کرد؟ اگر این متن را تا آخر بخوانید، متوجه خواهید شد که چرا به محض اینکه اسم املاک شوبا می‌آید، خریداران می‌خواهند هرطور شده صاحب آنها بشوند.

 شرکت شوبا “قصر در مقیاس کوچک” به شما تحویل می‌دهد!

صاحب شرکت شوبا شخصی است که به “عمارت‌ساز” شهرت دارد. این شخص یک آقای عمانی-هندی به نام پی ان سی منون است که در گذشته به ساختن عمارت‌های منحصربه‌فرد در عمان مشغول بوده است. مسجد سلطان قابوس و عمارت حاکم عمان هم از شاهکارهای این بیزنس‌من معروف هستند!

چندین سال پیش، وقتی آوازه‌ی قصرساز بودن این شخص به گوش حاکم دبی هم می‌رسد، حاکم دبی از پی ان سی منون می‌خواهد تا به دبی بیاید و هنرش را در دبی هم به نمایش بگذارد. از آن زمان تا الان، شرکت معروف شوبا مشغول ساختن “آپارتمان‌هایی با ویژگی‌های قصر” است. شرکت ساختمانی شوبا در واقع “عمارت‌هایی در مقیاس کوچک” را می‌سازد تا لذت زندگی شاهانه را برای ساکنانش به وجود بیاورد. این که چه چیزی پروژه‌های شرکت شوبا را به کاخ‌هایی در مقیاس کوچک تبدیل می‌کند را، در ادامه بهتر متوجه خواهید شد.

مطمئن نیستم که با من موافق هستید یا خیر، اما تفاوتی که خانه‌های مجلل با خانه‌های معمولی دارند، در توجه به جزییات است. پروژه‌های گروه شوبا هم معمولا به صورتی طراحی می‌شوند که به اندازه‌ی قصرها لوکس و باکیفیت باشند و جزییاتی را داشته باشند که در خانه‌های عادی نمی‌توانید پیدا کنید. پس، در پروژه‌های شوبا فرض بر این است که شما ساکن یک قصر هستید و انتظار جزییات شاهانه را از خانه‌تان دارید. به همین دلیل است که املاک شوبا ویژگی‌های زیر را دارند:

 • در این خانه‌ها، کف زمین از 6 لایه ساخته شده تا ضدآتش و ضدآب باشد؛ چون یک عمارت باید در برابر آب و آتش نفوذناپذیر باشد!
 • دیوارها 7 لایه هستند تا ضد‌حرارت و عایق صدا باشند؛ تا شما به عنوان ساکن عمارت مجبور به تحمل گرمای بیرون و صداهای آزاردهنده نباشید و از آرامش کامل لذت ببرید!
 • سنگ‌های آشپزخانه مقاوم به آب و حرارت هستند؛ باز هم چون در یک قصر قرار دارند!
 • کابینت‌ها از چوب درخت گردو هستند و استحکام زیادی دارند چون جزو وسایل یک خانه فوق‌مجلل هستند!
 • درب‌های اتاق‌ها طول و عرض زیادی دارند و چند ساعت در آتش دوام می‌آورند؛ چون قصر نباید بسوزد و خراب شود!
 • وان‌های حمام طوری ساخته شده‌اند که بعد از چندسال نیازی به از جا در‌آوردن وان نباشد و فقط با برداشتن یک تکه سرامیک کوچک بتوان آن را تخلیه کرد.

این نکته را هم باید بگویم که شرکت سازنده املاک شوبا در دبی فعالیش را از سال 1976 شروع کرده است و اعتباری 40 ساله در این شهر دارد. البته فعالیت این شرکت سازنده املاک فقط به دبی محدود نمی‌شود. این کمپانی در کشورهایی مانند قطر، عمان، بحرین، هند و برونئی هم مشغول خلق شاهکار است.

مزیت خرید املاک شرکت شوبا فراتر از این حرفهاست!

در قسمت‌های بالا، به بزرگ‌ترین مزیت خرید املاک شرکت شوبا نسبت به پروژه‌های شرکت‌های دیگر اشاره کردیم. اما به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های سازنده‌ی املاک در دبی، شرکت شوبا مزیت‌های خیلی بیشتری نسبت به شرکت‌های دیگر دارد که بهتر است در مورد آن‌ها بدانید. در این قسمت، به ویژگی‌های خاص پروژه‌های این شرکت ساخت‌وساز املاک اشاره می‌کنیم:

سبک زندگی املاک شوبا شاهانه است!

از آنجاییکه املاک شرکت ساخت‌وساز شوبا با مفهوم “عمارت در مقیاس کوچک” طراحی می‌شوند، سبک زندگی‌ای که این شرکت برای پروژه‌هایش در نظر می‌گیرد، سبک زندگی شاهانه و سلطنتی است. در قسمت قبلی اشاره کردیم که چطور این شرکت حتی کوچک‌ترین جزییات را در نظر گرفته تا تجربه زندگی در یک خانه فوق‌مجلل را برای شما فراهم کند.

کیفیت پروژه‌های شرکت شوبا در حد قصر است!

باز هم چون شرکت شوبا در دبی “قصر در مقیاس کوچک” را تحویل می‌دهد، جای تعجب ندارد که این شرکت باکیفیت ترین پروژه‌های آپارتمانی و ویلایی را در دبی دارد. این شرکت در کنار سازنده‌های دیگری مانند شرکت الینگتون و شرکت اعمار به کیفیت مثال‌زدنی شهرت دارد. این یکی از دلایلی است که این سازنده در بین خریداران خانه و سرمایه‌گذاران ملکی طرفداران زیادی دارد!

شرکت شوبا آدرس‌های ایده‌آلی را انتخاب می‌کند!

مورد دیگری که آپارتمان‌ها و ویلاهای ساخت شرکت شوبا را پرطرفدار و محبوب می‌کند، انتخاب آدرس است. پروژه‌های شرکت ساختمانی شوبا نمی‌توانند در هر منطقه‌ای قرار داشته باشند چون هر منطقه‌ای متناسب با مفهوم زندگی سلطنتی نیست. به همین دلیل، پروژه‌های جدید این سازنده در منطقه‌هایی مانند شهرک محمد بن راشد، جمیرا لیک تاورز و دبی لند قرار دارند که همه چیز را یکجا برای ارایه سبک زندگی فاخر در قالب ویلا یا آپارتمان داشته باشند.

شرکت ساخت‌وساز شوبا زودتر از موعد تحویل می‌دهد!

املاک شرکت شوبا جزو املاک در حال ساخت در دبی هستند. این یعنی شما باید تا تاریخی که این سازنده برای تکمیل پروژه‌ی خریداری‌شده اعلام می‌کند، برای تحویل واحدتان صبر کنید. این خیلی خوب است که سازنده پروژه را به موقع تحویل بدهد، اما شوبا پا را از این هم فراتر گذاشته است. یکی از مواردی که این شرکت شهرت زیادی به آن دارد، تحویل ملک در تاریخی زودتر از تاریخ اعلام شده است. این شرکت به دلیل سرعت بالایی که در ساخت‌وساز دارد، معمولا پروژه‌هایش را چندماه زودتر از تاریخ اعلام‌شده تحویل می‌دهد!

0 تا 100 متریال کار خود شرکت شوبا است!

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که مختص شرکت سازنده املاک شوبا است، این مورد است که صفر تا صد متریالی که در ساختمان‌هایش استفاده می‌کند هم ساخت همین شرکت هستند. این ویژگی حداقل به 2 دلیل خیلی خوب است؛ اول اینکه کیفیتی که مدنظرش هست را خودش ایجاد می‌کند و برای این منظور روی شرکت‌های دیگر حساب نمی‌کند. دوم اینکه، چون مجبور نیست هزینه‌ی اضافی را برای مصالح و متریال پرداخت کند، باکیفیت‌ترین واحدها را با قیمت‌های نسبتا مناسب به مشتریانش تحویل می‌دهد!

املاک شوبا حتی سود زودتر از موعد دارند!

در قسمت قبل اشاره کردیم که شرکت شوبا معمولا پروژه‌هایش را زودتر از موعد تحویل می‌دهد. اما خوبی این موضوع فقط به این نیست که شما خانه‌تان را زودتر تحویل می‌گیرید. اگر سرمایه‌گذار باشید، احتمالا می‌دانید که املاک پیش‌فروش وقتی آماده تحویل می‌شوند، حداقل سود 20% را به شما می‌دهند. تحویل زودتر از موعد به معنای سود زودتر از موعد هم هست که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

با املاک شوبا درآمد فوق‌العاده‌ای از اجاره خواهید داشت!

اگر شما جزو آن دسته از سرمایه‌گذارانی باشید که می‌خواهید واحد خود را بعد از تحویل اجاره دهید تا منبع درآمد ثابتی داشته باشید، باید بگویم پروژه‌های شرکت شوبا برای شما هم گزینه فوق‌العاده‌ای خواهند بود. از آنجاییکه بیشتر پروژه‌های این سازنده در شهرک محمد بن راشد قرار دارند، تقاضای بسیار زیادی در بین مستاجران دارند. این مستاجران به دلیل کیفیت بالای زندگی در این منطقه نمی‌توانند از این آپارتمان‌ها بگذرند. این منطقه دو مورد از بهترین مدارس بین‌المللی دبی را دارد که جزو 100 مدرسه‌ی برتر جهان هستند. شوبا هارتلند همچنین مناطق سبز زیادی دارد و در کنار یک لاگون مصنوعی قرار دارد. امکانات عالی را هم می‌توانید به این لیست اضافه کنید!

پروژه‌های شوبا امکانات متناسب با مفهوم قصر دارند!

از آنجاییکه شما در ازای پولی که برای خرید واحدهای شرکت شوبا پرداخت می‌کنید، خانه‌ای فاخر را دریافت می‌کنید، امکانات منحصربه‌فردی را در خانه‌تان خواهید داشت. این امکانات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هم خودتان حس زندگی شاهانه را داشته باشید و هم کودکان‌تان مثل پرنسس‌ها بزرگ شوند. به همین دلیل، املاک شرکت بینظیر شوبا معمولا امکانات زیر را دارند:

 • استخر اینفینیتی (بی نهایت)
 • امکانات ورزشی
 •  چشم‌اندازهای خاص
 •  خدمات 5 ستاره
 • باغ
 • مناطق بازی کودکان

جدیدترین پروژه‌های ملکی شرکت ساختمانی شوبا در دبی

تا اینجای کار، در مورد شرکت شوبا و ویژگی‌های خاصش اطلاعات کافی را کسب کرده‌اید. اگر قصد خرید ویلا در دبی را دارید، یا به خرید آپارتمان در این شهر فکر می‌کنید، در این قسمت متن جدیدترین پروژه‌های شرکت ساخت‌وساز شوبا را معرفی می‌کنیم:

ویلاهای شوبا رزرو در دبی لند

 این ویلاها از جدیدترین سازه‌های معرفی شده توسط شرکت شوبا هستند که اگر برایشان اصطلاح قصر در مقیاس کوچک را به کار ببریم، در حق‌شان کم‌لطفی کرده‌ایم. این پروژه دارای ویلاهای 4 و 5 خوابه است که به معنای واقعی کلمه قصر هستند و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارند. شاید دقت کرده باشید که معمولا عمارت‌ها در مناطق دور از مرکز شهر قرار دارند تا آرامش زیادی داشته باشند. این موضوع در مورد ویلاهای شوبا رزرو هم به خوبی رعایت شده و لوکیشن دبی لند برای‌شان در نظر گرفته شده است. ویژگی‌های دیگر این خانه‌ها را در ادامه ببینید:

 • این خانه‌ها معماری لوکس و در عین حال مدرنی با توجه ویژه به جزییات دارند.
 • هر ویلا دارای یک استخر خصوصی و یک فضای چمن است.
 • این ویلاها تفریحات آبی خاصی برای ساکنان دارند.

آپارتمان‌های ورده در جمیرا لیک تاورز

آپارتمان‌های ورده از جدیدترین آپارتمان‌های معرفی شده از سمت شرکت شوبا هستند که در منطقه بینظیر جمیرا لیک تاورز قرار دارند. این منطقه دارای دریاچه‌های مصنوعی زیبا و امکانات فوق‌لوکس است تا با سبک زندگی خاص پروژه‌های شوبا هماهنگ باشد. این پروژه واحدهای 1 تا 3 خوابه را ارایه می‌دهد. خصوصیات دیگر این آپارتمان‌ها را در ادامه می‌توانید ببینید:

 • دارای چشم‌اندازهای زیبا از زمین‌های گلف و جزیره جمیرا
 • دارای یک آدرس خاص در نزدیکی منطقه محبوب دبی مارینا
 • مجهز به امکانات درجه یک شامل استخر اینفینیتی، امکانات ورزشی، فضای بازی و …

آپارتمان‌های شوبا سی هیون در دبی مارینا

 اگر می‌خواهید آپارتمان قصری‌تان در نزدیکی آب‌های زیبای دبی باشد و زندگی ساحلی را هم تجربه کنید، آپارتمان‌های شوبا سی هیون برای شما مناسب هستند. این پروژه شامل 3 برج و واحدهای 1 تا 4 خوابه با امکانات درجه یک است. خصوصیات دیگر این آپارتمان‌ها در ادامه لیست شده است:

 • دارای چشم‌اندازهایی خیره‌کننده از پالم جمیرا، دبی هاربر و آسمان‌خراش‌های مارینا
 • دارای امکانات 5 ستاره از جمله استخر فوق‌لوکس و امکانات ورزشی
 • واقع در نزدیکی لوکس‌ترین مرکز خریدها
 • همراه با اقساط آسان

آپارتمان‌های ریورساید کرسنت در شوبا هارتلند 2

آپارتمان‌های ریورساید کرسنت هم درست مثل پروژه‌های قبلی، امضای شرکت شوبا را دارند و با کیفیتی بینظیر در یک آدرس منحصربه‌فرد ارایه می‌شوند. این آپارتمان‌ها در شوبا هارتلند 2 که بخشی از شهرک محمد بن راشد است، در اطراف یک تالاب کریستالی فیروزه‌ای رنگ قرار دارند. لیست ویژگی‌های خاص این پروژه را هم در ادامه برای شما آماده کرده‌ایم:

 • دارای امکاناتی مانند اسکای گاردن، استخر اینفینیتی و امکانات ورزشی درجه یک
 • واقع در منطقه ای سرشار از آرامش با چشم‌اندازهای عالی شهر
 • تاریخ تحویل در سال 2027
 • همراه با اقساط آسان تا زمان تحویل

با وبسایت دبی پراپ، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تری روی املاک شوبا داشته باشید!

تا اینجای کار، سعی کرده‌ایم تا جایی که ممکن است اطلاعات کاملی را در مورد شرکت شوبا در دبی در اختیار شما قرار دهیم. جدیدترین پروژه‌های این شرکت را هم به شما معرفی کردیم. اما باید توجه داشته باشید که بررسی موشکافانه‌ی این شرکت و املاکش از این مرحله به بعد فقط از طریق صحبت با مشاوران خود این شرکت یا مشاوران مجموعه ما ممکن است. برای رفتن به مرحله بعدی فقط کافی است همین الان با ما تماس بگیرید. ما در وبسایت دبی پراپ، خدمات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهیم که تا جای ممکن، خرید هوشمندانه‌تر و البته ارزشمندتری داشته باشید:

 • خرید مستقیم از شرکت سازنده
 • بازدید از شرکت سازنده و پروژه‌های جدید و قدیم
 • مشاوره‌ی بدون کمیسیون (100% رایگان) در تمام مراحل
 • مشاوره‌ی حضوری و آنلاین
 • رزرو سریع ملک در عرض چند دقیقه
 • خدمات اخذ اقامت امارات

خدمات گفته‌شده 100% رایگان هستند تا شما بتوانید با خیال راحت سرمایه‌گذاری یا خرید خانه‌تان را در دبی انجام بدهید. پس همین الان با ما تماس بگیرید تا از این فرصت استفاده کنید!

اولین نفری باشید که در مورد “شرکت شوبا” نظر می دهد

Rating

ملک ها را مقایسه کنید

مقایسه (0)